Jau netrukus Lietuvoje džiaugsimės šiltais orais! Tai laikas, kai lygi, švari ir graži oda yra privaloma. Tai laikas, kai depiliacija yra privaloma! Ir nesvarbu ar depiliaciją atliksime patys sau namuose, ar kreipsimės į patyrusius kosmetologus, labai SVARBU naudoti priemones odos paruošimui PRIEŠ depiliaciją ir odos nuraminimui PO depiliacijos. Negalima nenaudoti šių priemonių, nes be jų procedūra bus nesaugi ir ne tokia veiksminga.

Priemonės prieš depiliaciją

Priemonės prieš depiliaciją nuvalo odą, pašalina kremo, prakaito, makiažo likučius nuo odos. Šios priemonės mažina odos jautrumą, kai kurios netgi šalina negyvas ląsteles nuo odos. Dažnai tokių priemonių sudėtyje yra Mentolio ekstrakto, kuris sumažina nemalonius pojūčius depiliacijos metu. Priemonių prieš depiliacija dėka oda lieka švari ir apsaugota, sumažėja tokie pašaliniai poveikiai kaip paraudimas ir sudirgimas. Ypač svarbu nuvalyti odą prieš plaukų šalinimą, kad vaškas pilnai sukibtų su plaukeliu, o ne su odą. Naudojimas: norint teisingai naudoti priemonę prieš depiliacija, reikia sekti gamintojo nurodytą instrukciją. Vienomis priemonėmis reikia suvilgyti vatos tamponėlį ir nuvalyti depiliuojamą odos vietą. Kitos priemonės tepamos tiesiogiai ant depiliuojamos vietos. Trečios – purškiamos ant depiliuojamos vietos ir nusausinamos servetėle. Tuomet reikia palaukti, kol priemonė nudžius ir tik tuomet galima tepti vašką ant odos. IŠVADA: PRIEMONĖS PRIEŠ DEPILIACIJĄ ODĄ NUVALO, DEZINFEKUOJA, ATKELIA PLAUKĄ NUO ODOS (vaškas geriau sukimba su plaukeliu ir išrauna daugiau plaukelių), VĖSINA ODĄ taigi mažina jautrumą.

Odos paruošimui turi būti naudojamos būtent šiam tikslui skirtos priemonės: tonikai, geliai, aliejai, valomieji skysčiai. Kompanija DEPILEVE siūlo meistrams visas priemones, kurių reikia odos paruošimui prieš depiliaciją ir kiekviena iš jų turi savo paskirtį:

Pre Base Gel valomasis gelis prieš depiliaciją – rekomenduojama naudoti prieš depiliaciją juostiniu vašku, ypač dideliems odos plotams: rankos, kojos…. Puikiai nuvalo odą nuo kremo bei prakaito, pagerina vaško sukibimą su plaukeliais. Priemonė tarsi atkelia plaukelį nuo odos, o ant viršaus tepamas vaškas jį puikiai apglėbia. Sudėtyje yra ramunėlės ir avižos. Gelį tepti masažiniais judesiais aukštyn.

[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" include="2360"]
[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" include="2362"]

DermoBalance Lotion valomasis losjonas prieš depiliaciją – rekomenduojama naudoti prieš depiliaciją su nejuostiniais Extra Film vaškais mažesniems odos plotams: pažastys, bikini, ūsiukai…. Pašalina kremo, dezodoranto ir makiažo likučius. Pagerėja vaško sukibimas su plaukeliais, ypač su trumpais. Šiek tiek vėsina odą. Turi antibakterinių savybių. Tai purškiamas losjonas, kurį galima purkšti tiesiogiai ant odos arba užpurkšti ant tamponėlio ir nuvalyti odą.

Priemonės po depiliacijos

Aliejus po depiliacijos skirtas pašalinti vaško likučiams nuo odos. Dažnai tokio aliejaus sudėtyje būna kviečių gemalų ekstraktas. Ši priemonė sumažina jautrumą, raminą odą ir palieka apsauginę plėvelę nuo aplinkos poveikio.

Dideliems odos plotams nuraminti skirti pieneliai, kremai, losjonai. Jie drėkina ir saugo odą. Šalina paraudimą, ramina, slopina sudirgimą. Dažnai priemonės po depiliacijos turi SPF apsaugos faktorių.

Mažesniems odos plotams naudojami kremai-kaukės. Bikini zona, pažastys, ūsiukai – tai ypač jautrios vietos, kurioms nuraminti po depiliacijos reikalingos specialios priemonės. Kremą-kaukę reikia užtepti storesniu sluoksniu ant depiliuotos vietos ir palikti 3min. Priemonės perteklių švelniai įmasažuoti. Tokių priemonių sudėtyje dažnai pamatysime tokius ingredientus kaip kamparas, mentolio ekstraktas, arbatmedis.

Dažna problema po depiliacijos – įaugę plaukeliai. Tai toks reiškinys, kai išrovus plauką, ataugantis plaukelis neprasiskverbia pro odos epidermį ir pradeda augti po oda. Yra specialios priemonės, apsaugančios nuo plaukelių įaugimo, kurias rekomenduojama naudoti keletą dienų po depiliacijos: Intimate Folisan – priemonė prieš plaukų įaugimą po depiliacijos (naudojimas: tepti 3 dienas po depiliacijos. Geriausia naudoti po dušo. Kai plaukelis prasikalė, nutraukti priemonės naudojimą. Sudėtyje yra acetilsalicilo rūgštis, kuri eksfolijuoja odą, slopina paraudimą ir sudirgimą).

[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="2" product_hover="standard" slides_per_view="1" autoplay="yes" orderby="rand" include="2369, 2367"]
[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" include="2373"]

Beje, norint atitolinti depiliacijos procedūras, galima naudoti priemones, lėtinančias plaukų augimą bei sumažinančias jų tankumą: Depileve Gold Concentrate – serumas, lėtinantis plaukų augimą po depiliacijos (gelio konsistencijos, greitai įsigeria į odą. Su papajos vaisiaus ekstraktu. Papajų fermentai ardo baltymus, dėl to plaukeliai lėčiau auga. Sudėtyje esantys augaliniai ekstraktai drėkina, ramina ir regeneruoja odą. Naudojimas: ampulės turinį tepti tuojau pat po depiliacijos, kol poros odoje atsivėrusios. Vėliau Gold Concentrate tepti 7 dienas į depiliuotas kūno vietas vakare, po dušo).

DEPILEVE priemonės, kurias reikia naudoti po depiliacijos.

Milk Cleanser valomasis pienelis po depiliacijos – pienelis su avižų ir medetkų ekstraktais ir SPF8 apsaugos faktoriumi. Drėkina ir minkština odą po depiliacijos procedūros. Švelniai nuvalo vaško likučius nuo odos. Rekomenduojama naudoti dideliems odos plotams t. y. rankoms, kojoms, nugarai ir pan.

[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" autoplay="yes" orderby="rand" include="2391"]
[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" include="2383"]

Soothing Cream raminamasis kremas po depiliacijos – tinka alergiškai odai arba odai, linkusiai į uždegimus. Slopina paraudimą pačiose jautriausiose kūno vietose. Sudėtyje yra ramunėlių ir alijošiaus ekstraktai. Tepti tirštesniu sluoksniu ir leisti įsigerti į odą po depiliacijos. Kremo perteklių švelniai įmasažuoti į odą. Rekomenduojama naudoti mažiems odos plotams t. y. pažastys, ūsiukai, bikini ir pan.

Vitaderm pH kremas po depiliacijos – pažeistą odą po depiliacijos atstatantis kremas su rūgštimi, naudojamas po depiliacijos procedūros. Drėkina ir apsaugo nuo sudirgimo. Subalansuoja odos PH. Gaivina odą ir suteikia malonų jausmą. Tinka odos nuraminimui įdegus saulėje.

[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" autoplay="yes" orderby="rand" include="2377"]
[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" include="2387"]

Oil Cleanser Valomasis aliejus po depiliacijos – Vandenyje tirpus aliejus, praturtintas kviečių gemalų ekstraktu, gerai pašalina vaško likučius nuo odos po depiliacijos. Sumažina odos jautrumą ir ramina odą, turi priešuždegiminių savybių.

Priemonė, kurią galima naudoti ir prieš, ir po depiliacijos

Tea Tree Gel raminamasis arbatmedžio gelis prieš ir po depiliacijos – dezinfekuoja, ramina ir gaivina odą. Padeda sutraukti išsiplėtusias poras. Valo, gaivina, drėkina ir suteikia papildomą apsaugą jautriai odai. Šaldantis žalsvos spalvos gelis, kurį ypač patartina naudoti vasarą.

[basel_products layout="carousel" post_type="ids" items_per_page="1" product_hover="standard" slides_per_view="1" autoplay="yes" orderby="rand" include="2381"]