Depileve depiliacijos priemonės, tai  ypatingai profesionali plaukų šalinimo sistema!

Šis vaškas depiliacijai  taip pat yra lengviausias kelias, kad oda ilgai išliktų graži ir lygi! Depileve vaškai – tai vaškai Nr. 1 visame pasaulyje!

Depileve  tai didžiausia kompanija pasaulyje, gaminanti profesionalius vaškus depiliacijai. Tai Ispanijos kompanija, kurios atstovus galima rasti net 87 pasaulio šalyse. Jau nuo 1998 metų Depileve produktus naudoja garsiausi Lietuvos grožio salonai. 14 metų bėgyje Depileve priemones įvertino Lietuvos grožio salonų specialistai ir pripažino kaip geriausias depiliacinis vaškas.

Depileve siūlo priemones visiems depiliacijos būdams atlikti t. y.

– tradicinis plaukų šalinimas;

– juostinis plaukų šalinimas;

– kasetinis plaukų šalinimas;

– intymių vietų plaukų šalinimas.

Depileve priemonės skirtos visoms kūno vietoms bei visiems odos tipams depiliuoti. Ypatingą dėmesį Depileve kompanija skiria odos paruošimo depiliacijai ir odos nuraminimo po depiliacijos priemonėms. Tik su šiomis priemonėmis galima pasiekti geriausius rezultatus!

Depileve parafino priemones galima naudoti tiek profesionaliam darbui grožio salone, tiek asmeniniam naudojimui namuose!

Depileve depiliacinis vaškas pripažintas daugelio depiliacijos procedūrų meistrų. Tai vienintelis natūralaus grožio ritualas, po kurio klientas lieka patenkintas, ir Depileve užtikrins kliento grįžimą atgal. Depileve siūlo visas depiliacijos priemones procedūrai atlikti

Visas DEPILEVE priemones rasite www.manikiuras.eu

Depileve depiliacijos priemonės